سبک کنتاکت کاراته ECKA قدیمی ترین استایل آزاد انگلیسی در جهان

کنتاکت کاراته ECKA یک استایل از ورزش‌های رزمی است که دارای تز منحصربه فرد بوده و اولین استایل ورزشی می‌باشد که تکنیک‌ها و تاکتیک‌های کاملاً کاربردی و عملی را در صحنه واقعی درگیری‌های حقیقی در ورزش‌های رزمی را طراحی کرده و ECKA در جهان به «مدرن کاراته» و «فول کنتاکت کاراته» معروف است و این سبک پرورش دهنده قهرمانان بزرگ به جامعه کیک بوکسینگ و کاراته جهان می‌باشد و دارای سه بخش آموزشی، مقدماتی، متوسطه و پیشرفته بوده که در دهه ۱۹۷۰ میلادی توسط اساتید بزرگ کاراته و کیک بوکسینگ جهان در کشور انگلستان پایه‌گذاری گردید و هم اکنون در پنج قاره جهان به ریاست استاد بزرگ کانچو Dev Barrett فعالیت دارد.

این سبک در آسیا و کشورمان ایران توسط استاد عسگر آزادیان در سال ۱۳۷۲ پایه‌گذاری گردید و تاکنون توانسته در کشور بیش از ۱۰۰۰ مربی و صدها قهرمان و هزاران ورزشکار پرورش دهد.

سبک ما بزرگترین و اولین تشکیلات کاراته آزاد که وابسطه به ECKA جهان بوده در کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

سبک ما پرورش دهنده دهها قهرمان جهان و برگزارکننده سمینارهای مختلف فنی و علمی در سطح کشور می‌باشد.

سبک ما برگزارکننده مسابقات مختلف استانی – منطقه ای و کشوری می‌باشد.

سبک ما برگزارکننده آزمون های ارتقاء کمربند در سطوح مختلف می‌باشد.

سبک ما تشکیل دهنده کلاس‌های آموزشی و ارتقاء درجه و پیشرفت در سطوح مبتدی تا قهرمانی برای کودکان از سنین ۴ تا ۸ سال و نونهالان ۹تا ۱۳ سال و نوجوانان ۱۴ تا ۱۷ سال و جوانان ۱۸ تا ۳۵ سال می‌باشد.

سبک ما پس از دریافت مجوز قانونی از شورای محترم برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و سپری نمودن مراحل اداری و قانونی، تیم‌های منتخب سبک را به مسابقات مختلف آسیایی – بین المللی و جهانی اعزام می‌نماید.

قالب وردپرس