صفحه اصلی | درباره ما

درباره ما

آیا می دانید چقدر ما در پیشرفت شما در امر ورزش نقش موثر داریم؟

انجمن کنتاکت کاراته ایران

در ابتدا لازم است بدانید که ما تنها نماینده سازمان جهانی کنتاکت کاراته ECKA انگلستان در آسیا و ایران هستیم. و ما اولین و بزرگترین تشکیلات فول کنتاکت کاراته در ایران می باشیم.
ما عضو و نماینده فدراسیونها و سازمانهای معتبر جهانی فول کنتاکت کاراته و کیک بوکسینگ در سطح جهان از جمله : ، WASO، WPKA ، WFKKO ، WKBF ، ECKA هستیم که همه ساله از تیم ملی کنتاکت کاراته ایران برای حضور در مسابقات آسیایی ، اروپایی و جهانی دعوت به عمل می آورند.

کنتاکت کاراته اولین سبک کاراته اروپایی در ایران می باشد ، کلیه مربیان ما دارای سابقه ورزشی بسیار خوب بوده و با پشت سر گذاشتن دوره های ویژه مربیگری موفق به اخذ گواهینامه مربیگری از انجمن کنتاکت کاراته ایران و فدراسیون ورزش های رزمی کشور شده اند . کلاسهای کنتاکت کاراته در سطح جهان و ایران جزء پرطرفدارترین کلاسهای ورزشی می باشد. چرا که کنتاکت کاراته به شما نشاط ‏، شادی و امیدواری می دهد.
کلیه علاقمندان سبک کنتاکت کاراته در جهان به این دلیل در این رشته جذاب که معروف به کاراته مدرن می باشد تمرین می کنند که جسم و روح خود را پرورش دهند تا بتوانند از تواناییهای فیزیکی بیشتری برخوردار شوند . کلاسهای ما بسیار دوستانه و صمیمی است و شما در این کلاسها احساس تنهایی نخواهید کرد و خیلی زود دوستان جدید و سالمی را در محیط ورزش خواهید یافت.

انجمن کنتاکت کاراته ایران

شما نیاز به داشتن آمادگی جسمانی ( ویژه ) برای حضور در کلاسهای کنتاکت کاراته ندارید ، چرا که ما برای شما کلاسهای ویژه و مجزایی در سطح مبتدی تدارک دیده ایم. توجه و تمرکز ما بر روی بالا بردن آمادگی جسمانی ، نرمش ، انعطاف بدنی ، دفاع شخصی ، روش صحیح تنفس ، بدن سازی ، تکنیکهای دست و پا ، بالا بردن اعتماد بنفس ‏و یاد گیری فرم و آموزش مبارزه به روشهای نوین جهانی لایت کنتاکت ،‌ سمی کنتاکت ، فول کنتاکت / کیک بوکسینگ و کان تی نیوس می باشد.
در کلیه کلاسهای آموزش مبارزه ، هنرجویان می بایست از لوازم ایمنی از جمله کلاه قاب دار ، دستکش ، پاکش ، کاپ ، ساق بند و لثه استفاده نمایند تا از هرگونه آسیب دیدگی احتمالی جلوگیری شود. همچنین هنرجویانی که مایل به حضور در مسابقات کشوری و بین المللی می باشند می توانند در مسابقاتی که همه ساله در سطوح مختلف سنی برگزار می گردد ، شرکت نموده و خود را محک بزنند.

قالب وردپرس