صفحه اصلی | کنتاکت کاراته | کنتاکت کاراته بین‌المللی

کنتاکت کاراته بین‌المللی

سبک کنتاکت کاراته بین المللی در دهه ۱۹۷۰ میلادی توسط استادان بزرگ ورزش رزمی جهان: ۱- استاد هاوارد براون ( Howard Brown ) و ۲- استاد دٍوو بارت ( Dev Barrett ) در کشور انگلستان بنیانگذاری گردید. این استادان هر دو از قهرمانان اسبق کاراته و کیک بوکسینگ انگلستان ، اروپا و جهان می باشند .

کنتاکت کاراته ، اولین سبک کاراته انگلیسی – اروپایی است که تکنیکهای کاربردی داخل رینگ را طراحی کرد ، و از بدو تولد برای هنرجویانی که علاقمند به فول کنتاکت کاراته بوده اند پایه ریزی شده است.
هم اکنون در پنج قاره جهان فعالیت گسترده دارد ، که بزرگترین سازمان فول کنتاکت کاراته در دنیا و بریتانیا است و با علامت اختصاری ECKA مخفف عبارت ( English Contact Karate Association ) در جهان شناخته شده است.
کنتاکت کاراته دارای لباس مخصوص می باشد که برای هنرجویان مبتدی و پیشرفته متفاوت بوده و از زیبایی و راحتی بالایی برخوردار می باشد. سبک سبک کنتاکت کاراته برای خانمها ، آقایان و خردسالان و نونهالان بوجود آمده است و هیچ تفاوتی ندارد که شما در کجای دنیا مشغول یادگیری این سبک می باشید.

در هر کجا که باشید کنتاکت کاراته چیزهایی به شما می آموزد که با میلیاردها دلار هم نمی توانید آنرا بخرید و آن عبارت است از : افزایش تواناییهای فردی ،‌ فیزیکی و روحی روانی شما. در سبک کنتاکت کاراته شما تکنیکهای بسیاری را خواهید آموخت که همگی کاربردی بوده و در این سبک تکنیکهای بی خاصیت و نمایشی وجود ندارد و انرژی و توان هنرجو را بیخود صرف نمی کند.

در بخشی دیگر از کنتاکت کاراته شما فرم های زیبا و کاربردی این سبک را آموزش می بینید . در این سبک برای پیشرفت هنرجو مسیر مشخصی تعیین گردیده که گام به گام هنرجو پیشرفت می نماید و در هر گام کمربندهای مشخصی را میگیرد. لازم است بدانید که سبک کنتاکت کاراته تنها سبک کاراته در جهان است که هنرجو فعالیت خود را بدون کمربند شروع میکند و پس از سه ماه در اولین آزمون کمربند شرکت کرده و پس از قبولی کمر بند قرمز دریافت می نماید و پس از آن رسماً به عضویت ECKA در می آید و دفتر چه عضویت میگیرد.

قالب وردپرس