صفحه اصلی | کمیته بانوان

کمیته بانوان

کمیته بانوان سبک کنتاکت کاراته ایران مطابق با کمیته بانوان سازمان جهانی ECKA انگلستانبوده وبرای در پوشش قرار دادن بانوان در ورزش جذاب کنتاکت کاراته برنامه های منظم و استانداردی دارد. و بانوان ایرانی همچون بانوان دیگر نقاط دنیا می توانند حضور فعال خود را نشان دهند. مسئولین کمیته بانوان تلاششان در جهت معرفی هر چه بیشتر ورزش پر تکنیک و جذاب کنتاکت کاراته در بین بانوان کشور عزیزمان است که مطابق با آخرین دستاوردهای جهانی می باشد. بانوان نیز همانند آقایان در سطح جهان خصوصاً کشور انگلستان و اروپا در مسابقات شرکت میکنند و در آینده نزدیک در ایران نیز شاهد حضور خانمها در مسابقات خواهیم بود. در کلاسهای کنتاکت کاراته بسیاری از تکنیکهایی که برای بانوان طراحی شده اثرات زیادی را بر روی عضلات مختلف بدن و شکل گیری آنها از جمله پاها ، کمر و شکم ، سرشانه و دستها دارد.

کنتاکت کاراته به بانوان نشاط ، شادی و امیدواری می دهد ضمن اینکه احساس میکنند در یک سبک استاندارد جهانی فعالیت میکنند به خود می بالند. از بخشهای دیگر تمرینات در کلاسها که شامل نرمشها ، انعطاف بدن، دفاع شخصی ، تکنیکهای دست و پا است که همگی در شکل دادن به فیزیک بدن نقش موثری دارند. همین طور برنامه غذایی که توسط مربیان با تجربه کنتاکت کاراته به شما ارائه می شود و شما می توانید به راحتی به فرم بدنی مناسب و نیز هدفهای مورد علاقه تان از همه مهمتر سلامتی جسم و روان دست یابید.

سبک کنتاکت کاراته ECKA از تمامی دوشیزگان و بانوان رزمی کار عزیز جهت نمایندگی از تمامی استانها عضو فعال می پذیرد جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۴۴۱۴۲۴۱۷ ،۰۲۱-۴۴۱۰۴۸۹۸، ۰۹۱۲۵۱۵۶۰۶۶ سرکار خانم آزادیان

قالب وردپرس